MAKIJAŻ PERMANENTNY

Makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny to makijaż stały, polegający na wprowadzeniu pod skórę odpowiednich pigmentów. Sposób nakładania podobny jest nieco do tatuowania, efekt utrzymuje się 2 do 5 lat. Polega na wprowadzeniu metabolicznie obojętnych granulek pigmentu pod skórę. 
Maskuje niedoskonałości urody, podkreśla jej walory, a co najważniejsze – nie rozmazuje się w najmniej nieoczekiwanych momentach. Ponadto, makijaż permanentny świetnie tuszuje defekty skóry, takie jak plamy pigmentacyjne, blizny czy przebarwienia.

Brwi Ombre to technika wykonania makijażu permanentnego w sposób bardzo powierzchowny i przypomina to efekt po wykonanej hennie: końcówka i dolna linia brwi jest zrobiona nieco mocniej, a przody i górna linia są odrobinę jaśniejsze.Efekt zabiegu utrzymuje sie ok 1,5 roku,w zależności od metabolizmu skóry.

Brwi pudrowe

Brwi pudrowe charakteryzują się ruwnomiernie zapigmentowanę powierzchnią w delikatny sposób,techniką pudru czyli nanoszeniu tysiaca mikrokropeczek na obszar brwi.

Brwi techniką mikrowłosków

Na poddanym obszarze wyznaczonego wcześniej kształtu pigmentujeny na skórze imitujące włosy , w zależności od oczekiwań klienta możemy zagęścić brew, uzupełnić brakujące włosy, bądz odtworzyć obraz brwi.

Brwi hybrydowe

Do odtworzenia obrazu brwi stosujemy technikę mieszaną, która pozwoli odtworzyć nam jak najbardziej naturalną konstrukcję brwi.

Makijaż permanentny ust

Makijaż permanentny ust to rozwiązanie, z którego korzystają panie marzące o pełnych, soczystych i idealnie symetrycznych ustach. I te, które chcą, by w końcu szminka delikatnie podkreślała piękno ust, ale nie zmieniała swojego położenia przez cały dzień. Opisany efekt może zapewnić jedynie makijaż permanentny.

  • Makijaż permanentny ust Aquarelle
  • Efekt szminki
  • 3D

Makijaż permanentny kreski

Kreski permanentne mają wiele zalet. Makijaż permanentny oczu zapewnia: 
zagęszczenie linii rzęs, optyczne powiększenie oka, nadaje spojrzeniu niepowtarzalny charakter, długotrwały efekt.

  • Kreska typu liner
  • Kreska rozcieniowana
  • Kreska butterfly
Make-Up. Beautician Hands Doing Eyebrow Tattoo On Woman Face.Permanent Brow Makeup In Beauty Salon. Closeup Of Specialist Doing Eyebrow Tattooing For Female. Cosmetology Treatment. High Resolution

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas

image/svg+xml
KRZEPINA
Medycyna Piękna
43-200 Pszczyna
ul. Batorego 27
Godziny otwarcia
Pon-pt: 9:00 - 19:00

Telefon / e-mail
+48 696 273 977
info@krzepina.pl

Szkolenia
+48 696 273 977

Śledź nas

Copyright © 2023 by Krzepina Medycyna Piękna // All Rights Reserved
Polityka prywatności