Medycyna piękna

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Wypełnianie ust kwasem hialuronowym przynosi doskonałe efekty nawilżenia oraz pożądany kształt linii wargowej. W przypadku zastosowania kwasu hialuronowego nieusieciowanego efektem jest przede wszystkim nawilżenie skóry ust, natomiast w przypadku kwasu hialuronowego usieciowany uzyskujemy efekt modelowania ust.

Mezoteria igłowa

Mezoterapia igłowa polega na wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczych w skórę twarzy, szyję, dekolt, ręce, skórę głowy, uda lub inne części ciała potrzebujące skutecznej pomocy z zewnątrz. To niezwykle uniwersalny zabieg, dzięki któremu wygładzisz i odżywisz skórę, pozbędziesz się zmarszczek i niedoskonałości.

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to nieinwazyjne modelowanie sylwetki, polegające na wprowadzeniu za pomocą zastrzyków substancji powodującej likwidację komórek tłuszczowych. W rezultacie komórki ulegają rozpuszczeniu, uwolnione tłuszcze są rozkładane w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu. Dzięki lipolizie iniekcyjnej pozbędziemy się: fałdek pod pośladkami,tłuszczu występującego po wewnętrznej i zewnętrznej stronie ud,lekko zaokrąglonego brzuszka,wałeczków na plecach i w okolicach pach,grubego, otłuszczonego „byczego” karku,tłuszczu na ramionach i kolanach.

Beautiful Woman Gets Injections in Lips. Cosmetology. Beauty Face
Beautiful woman gets injections. Cosmetology. Beauty Face

Osocze bogatopłytkowe

Terapia osoczem bogatopłytkowym to nowatorska metoda redukcji lub usuwania zmarszczek na twarzy. Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego inaczej zwany jest wampirzym liftingiem. Poprawia ukrwienie skóry twarzy i wyrównuje jej koloryt. Przebudowa i regeneracja włókien kolagenowych wpływa na poprawę jędrności, gęstości i nawilżenia skóry oraz na wyrównanie płytkich zmarszczek.

Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego(Juvederm)

Zabieg wypełniania kwasem hialuronowym polega na wstrzyknięciu w głąb naskórka w miejscu potrzebującym odnowy, preparatu z kwasem hialuronowym. Kwas hialuronowy ma elastyczną, bardzo plastyczną i krystaliczną postać żelu, który uzupełnia miejsca, gdzie pojawiły się zmarszczki czy bruzdy lub brakuje objętości. Efektem wypełniania kwasem hialuronowym jest likwidacja jego niedoboru. Następuje poprawa procesu wiązania wody w komórkach, a co za tym idzie, poprawa objętości skóry w miejscach gdzie wystąpiło zwiotczenie.

Restylane Skinboosters

Restylane Skinboosters jest preparatem wykorzystywanym w celu dogłębnej rewitalizacja skóry. Efekt po zabiegowy uzyskujemy dzięki unikalnej formule stabilizowanego kwasu hialuronowego, który pobudza produkcję naturalnego kolagenu oraz długotrwale odbudowuje skórę. Efekty: zagęszczenie skóry, wzrost nawilżenia, napięcia skóry, wyrównanie kolorytu, wygładzenie zmarszczek, poprawa struktury skóry.

Neauvia Explosion

Neuvia Hydro Deluxe to innowacyjny produkt, który zawiera najczystszy dostępny na rynku kwas hialuronowy. Dedykowany osobom chcącym poprawić wygląd swojej szyi i dekoltu. Jest to nowoczesne połączenie dwóch różnych technik: mezoterapii oraz ujędrnienia przy pomocy plastycznego wypełniacza. To właśnie on odpowiada za długotrwałość efektów i skuteczność zabiegu zapewniającego głębokie nawilżenie skóry oraz wyraźną poprawę jej kondycji. Dzięki mezoterapii z kwasem hialuronowym aktywowana zostaje produkcja kolagenu, dzięki czemu skóra odzyskuje elastyczność i jędrność, a drobne zmarszczki zostają spłycone.

StylAge

Seria preparatów StylAge produkowana jest we francuskich laboratoriach i jest linią wypełniaczy opartych na kwasie hialuronowym z dodatkiem naturalnych antyoksydantów.
Zastosowanie:
DŁONIE

Twoje dłonie także zasługują na odpowiednią opiekę i pielęgnację. Mezoterapia z użyciem HydroMax to idealny zabieg w przypadku kiedy skóra dłoni staje się wiotka i szorstka.

USTA

Dla nadania ustom objętości, odświeżenia ich konturu, bądź tylko dla drobnej korekcji dysproporcji ust. Stylage Lips z technologią IPN-like zapewnia wyjątkowo naturalną korekcję i okres utrzymywania się 9-12. miesięcy.

KONTUR TWARZY

Dla korekcji wolumetrycznych oraz modelowania okolic kości jarzmowych, brody i skroni VIVACY stworzyło StylAge XL. Wyjątkowa plastyczność preparatu dzięki zastosowaniu technologii IPN-like pozwala na stosowanie najbardziej wysublimowanych technik iniekcji i uzyskanie najbardziej naturalnego efektu korecji.

WYGŁADZANIE ZMARSZCZEK

Jaki rozmiar mają Twoje zmarszczki? Dla wygładzenia każdego rodzaju zmarszczek VIVACY stworzyło Stylage S, M, L. Sieciowany kwas hialuronowy wzbogacony o antyoksydant (manitol) dla naturalnej korekcji zmarszczek i przeciwdziałania szkodliwemu wpływowi wolnych rodników.

MEZOTERAPIA

Dla przywrócenia skórze optymalnego stopnia nawilżenia VIVACY stworzyło Stylage Hydro. Unikalne połączenie nieusieciowanego kwasu hialuronowego najwyższej jakości oraz antyoksydantu (manitol), który chroni skórę przed działaniem wolnych rodników.

Mezoterapia skóry głowy Dermahealem HL

Mezoterapia głowy polega na powierzchniowym ostrzykiwaniu skóry głowy substancjami pobudzającymi wzrost i hamującymi wypadanie włosów (głównie leki przeciwzapalne, witaminy i substancje odżywcze).Dermaheal HL to produkt do mezoterapii, który nie tylko zapobiega, ale również redukuje objawy wypadania włosów i łysienia zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Wspomaga odrastanie włosów, poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulację krążenia. Zapobiega problemom skóry głowy, nawilża ją i odżywia, a także zwiększa gęstość i grubość włosów.

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas

image/svg+xml
KRZEPINA
Medycyna Piękna
43-200 Pszczyna
ul. Batorego 27
Godziny otwarcia
Pon-pt: 9:00 - 19:00

Telefon / e-mail
+48 696 273 977
info@krzepina.pl

Szkolenia
+48 696 273 977

Śledź nas

Copyright © 2024 by Krzepina Medycyna Piękna // All Rights Reserved
Polityka prywatności