WIZAŻ I ZABIEGI UPIĘKSZJĄCE

Henna klasyczna

Henna to preparat pochodzenia roślinnego od tysiącleci stosowany do barwienia skóry i włosów, a nawet paznokci. Dzisiejsza henna stosowana w salonach kosmetycznych to produkt syntetyczny ,który jest wykorzystywany do barwienia brwi i rzęs. Zalety henny:  efekt który utrzymuje się 2-3 tygodnie, podkreśla oprawę oczu,  brak konieczności używania codziennie kredki i tuszu.

Henna pudrowa

Henna pudrowa to naturalny preparat pochodzenia roślinnego, który skutecznie barwi włoski brwi wraz ze skórą. Efekt barwienia Henną Pudrową utrzymuje się na skórze około 14 dni, a na włoskach nawet do 5-6 tygodni. Siła stylizacji henną pudrową polega na niezwykłej trwałości rysunku brwi wykonanego tą metodą. Zabieg wykonujemy na rosyjskiej marce Matreshka, która cieszy się ogromną popularnością.

Lifting rzęs

Lifting rzęs to zabieg, dzięki któremu rzęsy są wydłużone, podniesione, zagęszczone i bardziej podkręcone. Choć nie jest on skomplikowany, jego rezultaty są naprawdę olśniewające. Lifting rzęs sprawia, że rzęsy wyglądają zachwycająco, ale jednocześnie naturalnie.

Depilacja woskiem

Depilacja woskiem to szybka i dość skuteczna metoda usuwania zbędnego owłosienia z miejsc takich jak nogi, pachy i okolice bikini. Polega na mechanicznym wyrwaniu włosków przy użyciu płynnego wosku naturalnego.Po zabiegu depilacji woskiem skóra jest gładka przez okres od 2 do 5 tygodni.

Makijaż okolicznościowy

Makijaż okolicznościowy jest szczegółnym rodzajem makijażu, który wykonywany jest specjalnie na daną okazje w zależności od potrzeb klienta. Jest to jeden z bardziej wymagających makijaży scenicznych, który charakteryzuje się mocnym podkreśleniem zarówno oczu jak i ust.

Makijaż ślubny

Makijaż ślubny ma przede wszystkim podkreślić urodę kobiety, pokazać jej atuty, po prostu upiększyć i zgrać się z całą stylizacją w danym dniu. Powinien też skorygować mankamenty, ale w sposób delikatny i subtelny.

Stylizacja rzęs kępki

Przedłużanie rzęs polega na doklejeniu pojedynczej rzęsy do naszej naturalnej, tym samym wydłużając ją i pogrubiając.

Stylizacja rzęs 1:1 Przedłużanie rzęs metodą 1:1 jest jedną z najpopularniejszych metod przedłużania i stylizacji

Woman Eye with Long Eyelashes. Eyelash Extension

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas

image/svg+xml
KRZEPINA
Medycyna Piękna
43-200 Pszczyna
ul. Batorego 27
Godziny otwarcia
Pon-pt: 9:00 - 19:00

Telefon / e-mail
+48 696 273 977
info@krzepina.pl

Szkolenia
+48 696 273 977

Śledź nas

Copyright © 2024 by Krzepina Medycyna Piękna // All Rights Reserved
Polityka prywatności